Magnifique Studio Au Coeur De Paris

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Magnifique Studio Au Coeur De Parijs van 25 m² heeft een eersteklas ligging op 4 km afstand van de Eiffeltoren en biedt plaats aan maximaal 2 gasten. Toegang tot een ijsbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Bovendien is er ook een wasmachine.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Magnifique Studio Au Coeur De Paris zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Het 1-badkamer appartement is gesitueerd in de 3e Arrondissement wijk, vlak om de hoek van het Place de la République. Magnifique Studio Au Coeur De Paris ligt op 10 minuten lopen van het metrostation Jacques Bonsergent en op 10 minuten rijden van het Louvre. Binnen 2 km afstand van dit appartement vindt u Parc des Buttes-Chaumont. Deze accommodatie biedt accommodatie niet ver van Châtelet-Les Halles RER treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Magnifique Studio Au Coeur De Parijs
Lux Apartment Marais Temple
Mobiele prijsaanbieding

Lux Apartment Marais Temple

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
15 m van de accommodatie
Appartement Richer - Welkeys
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Richer - Welkeys

7.0
Goed 5 beoordelingen
68 m van de accommodatie
Appartement Sainte Elisabeth - Republique
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Sainte Elisabeth - Republique

68 m van de accommodatie
USD 269 USD 242
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Chatelet Les Halles
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7510306615996
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Magnifique Studio Au Coeur De Paris te vinden?
      Magnifique Studio Au Coeur De Paris is in de 3e Arrondissement wijk gesitueerd, op 4 km afstand van de Eiffeltoren.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Magnifique Studio Au Coeur De Paris?
      Populaire plekken in de buurt van Magnifique Studio Au Coeur De Paris zijn onder andere Parc des Buttes-Chaumont, de Eiffeltoren, het Louvre.
    • Hoeveel kost het om bij Magnifique Studio Au Coeur De Paris te verblijven?
      De huurprijs van Magnifique Studio Au Coeur De Paris is €347.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Fermier Gourmet en Nullius restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Magnifique Studio Au Coeur De Paris internetverbinding?
      Ja, Magnifique Studio Au Coeur De Paris biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Magnifique Studio Au Coeur De Paris?
      Bij Magnifique Studio Au Coeur De Paris vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 25 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Chatelet Les Halles
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Magnifique Studio Au Coeur De Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten